Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří - neděle 21. 9. 2014

15. 9. 2014

    

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

NA CVIČIŠTI

 21. 9. 2014 

 dsc00111.jpg

     Akce pro veřejnost se měla původně konat minulou neděli, ale pro nepříznivé počasí musela být přeložena na tento víkend.

     Ačkoli nám počasí tentokrát vyšlo, akce se zúčastnili jen 3 návštěvníci - dva majitelé mladých německých ovčáků a jedna zájemkyně o členství v klubu s kříženkou labradora a staforda. Také naši členové se dostavili v malém počtu, přišlo jich jen 5... Že by se na slabé účasti podepsal Den NATO probíhající v Mošnově?

      Kdo ale spolehlivě dorazil byl figurant Patrik a tak proběhlo několik kol nácviku obrany včetně vybíhačky na dvě zástěny a vyštěkání ukrytého figuranta. To si úspěšně vyzkoušeli se svými psy i návštěvníci. V krátké přestávce jsme probrali jaké mají plány do budoucna a zda mají v úmyslu se psy cvičit a skládat zkoušky. Dva projevili zájem o členství v našem klubu a jedna zájemkyně by se u nás chtěla účastnit nácviku obrany.

    Akce proběhla v přátelském duchu a je vážně škoda, že jí nevyužilo více majitelů pejsků z Bílovce a okolních vesnic, kde je k vidění pes téměř za každým plotem.

    Fotky z akce pořídila Alena Kanková a jsou na Rajčeti.