Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předsilvestrovské Toulavé tlapky

26. 12. 2013

Poslední letošní společný výlet se psy 29. prosince 2013

PŘEDSILVESTROVSKÉ TOULAVÉ TLAPKY

  

1.jpg

       Nedělní ráno bylo podmračené, chladnější a foukal docela nepříjemný vítr. Na sraz u altánku restaurace Na střelnici nakonec dorazilo "tvrdé jádro" klubu - 6 psovodů se 7 psy a 2 rodinní příslušníci a další 2 členky se  psy se přidaly cestou.

 2.jpg

     Lidka bojovala s virózou, ale přesto s Bakem absolvovala část cesty na nejvyšší bod v katastru Bílovce zvaný Na Výšině a ukázala nám  kouzelné zákoutí u jejich chatky. 

3.jpg

       René, který nám dělal turistického vůdce, nás pak vedl poli, lesem a remízky směrem ke hřišti ve Staré Vsi. Tady už čekala Dita s Corou a doprovázela nás dále až k chatě pod lyžařským vlekem ve Slatině.  

4.jpg

     Zde jsme se setkali s rodinkou Katky Stillnerové, která na náš příchod čekala přes dvě hodiny :-)  Dopřáli jsme odpočinku sobě i psům, klábosili a zapíjeli nadcházející nový rok. 

5.jpg

     Zpět jsme se vraceli po cyklostezce přes Starou Ves, abychom se opět u altánku Na střelnici rozešli. Náš výlet, na konec roku netradiční přírodou, byl super a pro některé z nás i objevný, když jsme zavítali do míst, kde jsme ještě nikdy nebyli :-) Celkem jsme našlapali kolem 15 kilometrů. Zvláštní pochvalu a uznání si zaslouží Andrein 13letý pudlík Dino, který celou trasu "uťapkal" bez problémů. 

dsc08301.jpg

    NEZBÝVÁ, NEŽ POPŘÁT VŠEM, KTEŘÍ SE ÚČASTNILI SPOLEČNÝCH VÝLETŮ V LETOŠNÍM ROCE

HODNĚ ZDRAVÍ A LEHKÝ KROK I NA TOULAVÝCH TLAPKÁCH  V ROCE 2014