Jdi na obsah Jdi na menu
 


KLUBOVÝ PŘEBOR 2013

23. 4. 2013

      KLUBOVÝ PŘEBOR

                           O putovní vázu

                                                    22. 6. 2013   

 

rozhodčí: Lenka Chmurová        vedoucí akce: Anna Svobodová

figurant: Patrik Jaroš           zapisovatel: Staník Horák

 

 sponzoři:  

OBECNÍ ÚŘAD VELKÉ ALBRECHTICE 

    MĚSTO BÍLOVEC 

MVDr. MIROSLAV DVOŘÁK, 

FLORAUNA p. RICHTÁRA BÍLOVEC 

          www.hladovypes.com          

 

  dsc06905.jpg

 

dsc06906.jpg

dsc06907.jpg

      

Ještě hodinu před začátkem závodu  zuřila bouřka 

a silný déšť a vypadlo to, že závod absolvujeme v pláštěnkách.

Situace se ale do hodiny změnila, pršet přestalo a dokonce

vysvitlo slunce. Přijela paní rozhodčí a závod začal v dobré  

náladě. Někteří psovodi měli s ovladatelností svých psů  

plné ruce práce :-) Závodu se účastnili poprvé, museli  

hlídat psy i své nervy a s menším či větším úspěchem 

absolvovali všechny disciplíny :-) Paní rozhodčí vždy všem 

vysvětlila proč a za co sklidili udělené body, upozornila 

je na chyby a poradila jak je odstranit 

     Po poslušnosti nastoupilo 5 závodníků k upravené obraně  

a po ní byly instalovány překážky pro kategorie Štěňata a  

ZM Speciál.  

      Vědomostní kynologický test, který byl součástí závodu, 

absolvovali závodníci  v jeho průběhu.

     Pak byly všechny body sečteny, stanoveno pořadí 

a na závěrečném nástupu obdrželi všichni účastníci podle  

umístění meadile, poháry a věcné ceny, na které nám přispěli 

výše uvedení sponzoři. Za podporu závodu jim moc děkujeme. 

Poděkování směřuje i k laskavé paní rozhodčí za trpělivost, 

se kterou přistupovala k začátečníkům, figurantovi Patrikovi  

a všem našim členům, kteří se podíleli na organizaci závodu.

           
VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Kategorie ŠTĚŇATA

1. D. Němcová a Max                            95

2. I. Votavová a Laky                            77

3. P. Hruška a Bak                               70                        


Kategorie ZM SPECIÁL (poslušnost + překážková dráha)

1. A. Břežná a Jingles                            137

2. L. Vavrečková a Bak                          131

3. A. Svobodová a Tesa                         129

4. M. Horáková a Terry                         128

5. A. Svobodová a Grace                        127

6. P. Šimečková a Dasty                         117

7. R. Poduška a Cyr                              114

8. H. Mikulášková a Jackie                      104                                     

9. D. Koubová a Cora                            101

10. J. Sikorová a Akim                           86                                                                                                                       

 

Kategorie ZM (poslušnost + obrana upravená)

 


1. A. Kanková a Akim                            138

2. N. Navrátilová a Gerry                       121

3. M. Břežný a Kelly                             120

4. S. Horák a Anndy                             106

5. J. Svoboda a Sára                             85

 

vitezky-tri-kategorii-s-rozhodci.jpg 

      Vítězky tří kategorií s paní rozhodčí Chmurovou

 

a staronový držitel Putovní vázy klubu Akim Aleny Kankové  

akim-s-poharem-a-vazou.jpg