Jdi na obsah Jdi na menu
 


KLUBOVÝ PŘEBOR 2015

28. 4. 2015

10. ROČNÍK

KLUBOVÉHO PŘEBORU

nově

O PUTOVNÍ POHÁR SPOLKU

30.5. 2015 

dsc01558.jpg

39,5 cm vysoký pohár z luxusní řady firmy Garko Brno je kovový s vyšším plastovým podstavcem pro lepení štítků se jmény jeho držitelů.

 

Rozhodčí: Josef Surovec

Vedoucí akce: Petra Šimečková

Fotky z akce ZDE

klubak-018.jpg

 I v roce 2015 jsme navázali na pokračování tradice pořádání klubového závodu, který je mezi členy velmi oblíbený. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 14 psovodů s 16 psy. Propozice klubového závodu byly dělány s ohledem na účastníky. Letošní rok byly vytvořeny dvě kategorie ZZO a ZVV1 Speciál.

Při nástupu byly účastníkům připomenuty propozice závodu, představen pan rozhodčí a zmíněno, že letošní rok slaví Kynologický klub Velké Albrechtice 25. let trvání a tak si všichni účastníci slavnostně připili na dalších 25. let nyní již budoucího Kynologického spolku Velké Albrechtice, kdy nám tuto nutnou změnu nařizuje nový Občanský zákoník.

Klubový přebor 2015 byl realizován díky podpoře našich sponzorů: Obec Velké Albrechtice, Florauně Pavla Richtára - Bílovec, MVDr. M. Dvořák – Stará Ves, HappyPet – chovatelský internetový obchod – Třinec. Na pilné přípravě a organizaci závodu se podíleli: A. Kanková, P. Šimečková, R. Stanovská a manželé Horákovi.

Počasí během závodu bylo proměnlivé, ráno sice začalo deštěm, ale postupně přestalo. Kolem deváté ráno už bylo slunečno a účastníci závodu začali jednotlivě docházet, v tu dobu dorazil i pan rozhodčí J. Surovec. V každé kategorii určil pořadí nástupu psovodů los. Začátek závodu začal přesně podle plánu, v 9:30 hod. První nastoupili účastníci kategorie ZZO, kteří skončili kolem půl 11, a následně bylo vyhlášeno občerstvení, po pauze v 11 hodin nastupovali účastníci kategorie ZVV1 Speciál. Počasí během závodu nám vyšlo na minuty, po zpracování výsledků byl závěrečný nástup a vyhlášení nejlepších účastníků v jednotlivých kategoriích.

V kategorii ZVV1 Speciál bylo umístění velmi napínavé a výkony byly srovnatelné, což ukazují i body.U Anndyho a Akima rozhodoval o umístění větší počet bodů za aport.

Jelikož kategorie ZVV1 Speciál patřila k náročnější kategorii, byl vítěz této kategorie J. Svoboda oceněn nově putovním pohárem, který pořídila A. Svobodová. Putovní váza byla předána paní A. Svobodové, která o tuto trofej požádala jako vzpomínku na dlouholeté působení v klubu jako předsedkyně.

Následně byly oceněny rozhodčím následující psovodi:

Cenu za nejsympatičtější dvojici získal P. Kovařík a Arzo.

Dále byla vyhlášena H. Mikulášková a Jackie jako účastníci s celkovým nejmenším počtem bodů J

Cenu pro nejstaršího účastníka přeboru obdržela J. Sikorová.

Sepsala P. Šimečková

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 

 

kategorie ZZO

1. Nikel Radim a CC Maty 

2. Kanková Alena a x Bart

3. Prokopová Marta a x Cila

4. Vyklická Hanka a RR Mia

5. Sokol Ivan a RTW Sorbon

6. Sikorová Jarmila a ČSV Akim

7. Stanovská Renata a L Ben

8. Kovařík Pavel a CHP Arzo

 

kategorie ZVV1 speciál

1. Svoboda Jaromír a x Sára

2. Kanková Alena a BC Akim

3. Horák Stanislav  a AT Anndy

4. Svobodová Anna a B Grace

5. Šimečková Petra a BSP Dasty

6. Prokopová Marta a RTW Kira

7. Horáková Martina a SK Tery

8. Mikulášková Hana a AM Jackie